ANALIZA SYLWETKI

Archetypiczna Analiza Sylwetki – 300 pln

Każda z nas ma swoje wrodzone proporcje, kształty, skalę i symetrię, które mogą mieć Dramatyczny, Naturalny, Klasyczny, Buntowniczy lub Romantyczny charakter. Umiejętność rozpoznania i śledzenia linii swojego ciała, w celu przekładania ich na fasony ubrań, które będą się zgodnie z nimi układać jest kluczem do uzyskania harmonii pomiędzy tym, kim jesteś, a tym, co cię zdobi.

Analiza metodą Archetypu da ci odpowiedź na pytanie jakiego typu sylwetkę posiadasz i jak najlepiej dobrać do niej ubrania i dodatki. W wyniku tej analizy otrzymasz wiedzę teoretyczną oraz przewodnik, który ułatwi ci dokonywanie najlepszych dla ciebie decyzji zakupowych.

Rezerwacji terminu swojej Analizy Sylwetki możesz dokonać w moim kalendarzu online. Analiza może odbyć się osobiście (u mnie w studio) lub zdalnie (w formie videorozmowy przez Zoom lub Messenger).

OPINIE

Co mówią moje klientki o analizie archetypu

 

„Konsultacja (…) bardzo pomogła mi zacząć rozwijać świadome podejście do stroju. Teraz robiąc zakupy czuję się dużo bardziej pewnie i spędzam mniej czasu na wybieraniu w co się ubrać, gdyż w mojej szafie jest więcej ubrań, które naprawdę lubię nosić. Jeszcze trochę mi brakuje do miejsca, w którym chciałabym się znaleźć, ale przynajmniej jestem w drodze do niego, a nie wciąż zagubiona na rozdrożu. Dziękuję, że pomogłaś mi tu dotrzeć!”

Agnes, Yin Gamine, Niemcy 

 

„Dziękuję bardzo za zdjęcia i informacje, które mi przesłałaś, oraz oczywiście za twój czas i gościnność w dniu wczorajszym! To było bardzo ciekawe i na wiele sposobów zaskakujące dla mnie doświadczenie, ale teraz jego rezultat powoli nabiera sensu.”

Natalie, Yang Classic, Niemcy 

 

„Zajęło mi chwilę, by poukładać sobie w głowie mój archetyp yang natural. Przewodnik, który mi przesłałaś dał mi jego lepsze zrozumienie. Widzę jak ten styl do mnie pasuje.”

Heather, Yang Natural, Austria 

 

„Spodnie z wyższym stanem zmieniły moje życie!”

Anna, Yin Natural, Polska