Zapytaj siebie czego tak naprawdę chcesz

Czy jesteś gotowa na to, by usiąść przed tym lustrem?
Czy jesteś gotowa na zmianę, na podróż do korzeni, do tego, kim naprawdę jesteś?
Czy jesteś zmęczona tym, co się „powinno” i „musi mieć”, a w zamian skłonna do zaakceptowania swojego naturalnego piękna?

Wraz ze swoimi naturalnymi kolorami i liniami jesteś perfekcyjnym kolażem Natury. Naprawę nie musisz „maskować”, „kompensować” czy „stwarzać iluzji”, by dostosować się do współczesnego ideału piękna. Nie każda reguła czy trend są równie dobre dla każdego. Indywidualna Analiza Kolorystyczna jest po to, by pomóc ci zrozumieć co tak naprawdę sprawdza się u CIEBIE.

A co jeśli to wcale nie jest takie trudne?

Indywidualna Analiza Kolorystyczna (IAK) to proces mierzenia twojej naturalnej kolorystyki. Za pomocą specjalnie dobranych chust odpowiednio przeszkolona analityczka identyfikuje kolory, które obecne są w twojej pigmentacji. Te kolory przekładają się na paletę, która używana w ubiorze i makijażu, idealnie z tobą harmonizuje.

Pokażę ci jak to zrobić

Nazywam się Anna Łazarska i jestem certyfikowaną analityczką 12 Blueprints – systemu, który używa metody i palet Sci\ART. Neutralnie szare otoczenie w trakcie analizy, użycie światła pełnospektralnego i ustandardyzowanej sekwencji zmiany chust czynią według mnie 12B najbardziej dokładnym i nowoczesnym systemem IAK. Umów się na bezpłatną konsultację wstępną już teraz, byś mogła sama się przekonać co może on zrobić dla ciebie.

Historia IAK

Choć idea dobierania najbardziej korzystnych kolorów ma ponad 100 lat, to na lata 1980. przypadała eksplozja IAK. Popularność zyskało wówczas kilka systemów, które kategoryzowały naturalną kolorystkę w 4 grupy, zwane Sezonami. Tymi Sezonami były: Zima (chłodne, nasycone kolory), Wiosna (ciepłe, jasne, słoneczne), Lato (chłodne, bardziej przygaszone kolory) i Jesień (ciepłe, z ciemniejszą, złotą bazą). Skóra, kolor oczu i włosów decydowały o przypisaniu do Sezonu.

4 Sezony okazały się jednak niewystarczające. Niewielu ludzi w sposób oczywisty wpadało w te 4 kategorie – większość z nas ma kolor oczu typowy dla jednego Sezonu, a skóry dla innego. W latach 2000. pojawił się nowy system biorący tę różnorodność pod uwagę i 4 przekształciło się w 12. System Sci\ART nie tylko wprowadził Sezony Neutralne, ale także bardziej precyzyjne podejście do analizy kolorystycznej. Jako kombinacja nauki (ang. science) i sztuki (ang. art), Sci\ART bazował na ludzkiej percepcji kolorów oraz na systemie barw Munsell’a, z trzema atrybutami: odcieniem, jasnością i nasyceniem. Dodatkowo, kolor skóry (a właściwie podton) stał się najważniejszym czynnikiem w procesie IAK.

Więcej informacji można znaleźć w zakładce NAJCZĘSTSZE PYTANIA.

Wyniki IAK w moim studio

Dotychczasowe wyniki w % według Sezonu