e zdjęcie

O MNIE

Odkryj szybko i łatwo
swoje naturalne piękno

e zdjęcie

O MNIE

Odkryj szybko i łatwo
swoje naturalne pięknoMoje zmagania
Pamiętam dzień, w którym uczestniczyłam w spotkaniu z jednym z kluczowych dostawców. Było nas pięcioro (włączając naszego dyrektora) oraz trzech przedstawicieli ze strony dostawcy. Dyrektora spotkałam tydzień później, zapytał wtedy: „Byłaś na tym spotkaniu?”. Na chwilę skurczyłam się w sobie, poczułam się rozczarowana i nieważna. Podczas tego spotkania przecież „siedziałam przy stole” (używając słów Sheryl Sandberg), a nie w kącie, mała i niewidzialna. Co było ze mną nie tak?
Odkrycie


Swoją odpowiedź znalazłam kilka miesięcy później, kiedy przeglądałam swoją szafę z moją nową paletą kolorystyczną w dłoni. Wełniany granatowy garnitur (biznesowy klasyk, nieprawdaż?), który miałam na sobie podczas pamiętnego spotkania był zbyt ciemny i przytłaczał moją naturalną kolorystykę. Miętowy top (pastele były wówczas modne) był zbyt przygaszony i wyciągał całą energię z mojej twarzy. To nie ze mną było coś nie tak – tylko z tym jak prezentowałam siebie światu.

Mieszkałam i pracowałam wówczas w Stanach Zjednoczonych. Kilka lat wcześniej, jeszcze w Polsce, zostałam zanalizowana jako Lato i niektóre rekomendacje dla tego Sezonu faktycznie okazały się pomocne. Czułam jednak, że czegoś brakowało. Próbując zrozumieć co to było, natknęłam się w internecie na informacje na temat systemu Sci\ART. Miałam szczęście mieszkać w tym samym stanie, co jedna z analityczek 12 Blueprints. Moja Indywidualna Analiza Kolorystyczna z nią zajęła około 5 godzin, a jej rezultat był zaskakujący. Ale było to jak magia – wreszcie poczułam się szczęśliwa i spokojna. Elementy układanki zaczęły wskakiwać na swoje miejsce.
Moja Misja
Moja IAK otworzyła mi oczy na moc koloru i na to, jak może ona dać kobiecie siłę, pewność siebie i radość z bycia sobą. Kiedy okazało się, że mój mąż i ja będziemy przeprowadzać się z powrotem do Polski, zdałam sobie sprawę, że jest to prawdopodobnie moja jedyna szansa, by zabrać tę wiedzę i umiejętności ze sobą, żeby móc wspierać kobiety w kraju. I tak w październiku 2016 przeszłam szkolenie z Christine Scaman, założycielką 12 Blueprints. Rok później nastąpiło moje oficjalne wprowadzenie do międzynarodowego kręgu analityczek.

Obecnie nadal pracuję dla dużej międzynarodowej firmy, po godzinach poświęcając się swojej pasji związanej z kolorem i stylem. Wiem z własnego doświadczenia jak niekomfortowo i sztucznie czuje się osoba próbująca dostosować się do biurowego dress code, mody, oczekiwań. Jeśli dopiero wchodzisz na ścieżkę kariery, jesteś już na szczycie, lub próbujesz pozostać w grze, podczas gdy wokół ciebie pojawia się zbyt wiele młodych twarzy – pomogę ci wyglądać profesjonalnie i autentycznie. Jesteś studentką, emerytką, mamą zostającą w domu z dziećmi? Analiza kolorystyczna zmienia życie każdej kobiety, za każdym razem.

Ukończyłam szkolenie
Jestem członkiem stowarzyszenia