Strategia Stylu

Indywidualny 10-tygodniowy Program Budowy Stylu

Osobisty styl jest autentyczny tylko wtedy, gdy wypływa z tego, kim jesteś, to znaczy łączy daną ci przez naturę kanwę (twoje ciało – jego kształty i barwy), twoje indywidualne preferencje i twój tryb życia. Zbudowanie spójnego, konsekwentnego i unikatowego stylu wymaga podejścia strategicznego – całościowego, długofalowego i ukierunkowanego na osiągnięcie konkretnych rezultatów.

Oparty na sprawdzonej metodologii budowania efektywnych strategii biznesowych, mój 10-tygodniowy program Strategia Stylu przeprowadzi cię przez proces definiowania swojego własnego stylu w kilku krokach:

  • na początek zidentyfikujemy twoje cele związane ze stylem
  • potem zrozumiemy czynniki wewnętrzne, czyli kanwę, jaką dała ci natura, w postaci kolorystyki i sylwetki
  • w dalszej kolejności określimy czynniki zewnętrzne kształtujące twój styl (tryb życia, indywidualne preferencje, inspiracje i marzenia)
  • następnie wybierzemy kluczowe elementy swojego stylu
  • połączymy je w całość tworząc definicję twojego stylu
  • na koniec ułożymy plan wdrożenia strategii w życie
  • (opcjonalnie) jeśli prowadzisz firmę, omówimy wpływ twojego osobistego stylu na markę.

Aby omówić szczegółową agendę programu i przekonać się czy jest on dla ciebie odpowiedni, zarezerwuj w moim kalendarzu termin na rozmowę (Messenger lub Zoom).

Opinie

Co o tym kursie mówią moje klientki: 

 

„Dążyłam do lepszego poznania siebie, by być bardziej autentyczną we wszystkim, co robię. Pomimo mojego wykształcenia związanego z projektowaniem mody, zmagałam się z brakiem pewności siebie, by prezentować się tak, jak bym naprawdę chciała. Przed zrobieniem zdjęć profilowych dla mojej firmy zaczęłam pracować z Anną, która znacząco przyczyniła się do mojego bardziej autentycznego (i zabawnego) wizerunku. Jeśli masz kłopot ze zrozumieniem swojego własnego stylu, proszę, podejmij współpracę z Anną, a ujrzysz siebie w całkowicie nowym świetle.”

Megan, przedsiębiorca, USA

 

„Do analizy stylu przystąpiłam z ciekawości, ale i po wielu rozmowach z Anią na temat spójności wizerunku i pożądanej marki osobistej. Znając poziom profesjonalizmu Ani oczekiwałam dobrego efektu, ale ostateczny rezultat przewyższył moje oczekiwania! Zaczęłyśmy powoli, od szczegółowej analizy kolorystycznej. Po ciekawym spotkaniu, uzbrojona w paletę kolorów, z którą miałam robić zakupy byłam – jak mi się wydawało – uzbrojona w wiedzę o tym jak zadbać o nowy wygląd. Ale niewiele by się wydarzyło gdyby nie decyzja o przeprowadzeniu analizy stylu. Ania, w mistrzowski sposób pomogła mi zrozumieć jak ważny może być wizerunek. Nie ten z telewizyjnych przemian, kiedy modelka jest przebrana na potrzeby nagrania, a kiedy makijaż spłynie pod prysznicem po zmianie pozostaje tylko miłe wspomnienie. Praca z Anią wprowadziła w moje życie trwałą i świadomą zmianę. Teraz doświadczam radości noszenia moich kolorów, moich kochanych fasonów, fryzury dopasowanej do kształtu twarzy. I kiedy jestem wierna swojemu stylowi, jestem rzeczywiście sobą, wyżej noszę głowę.  Jestem silniejsza i szczęśliwsza. A młodsi koledzy w pracy prawią mi komplementy!”

Agnieszka, menedżer, Polska

 

„Od lat nie mogłam uchwycić swojego stylu, szukałam, próbowałam, raz z lepszym raz z gorszym skutkiem. Na co dzień nie zauważałam kompletnie tej niespójności, czasem kompletnego pudła stylowego, dopiero oglądając zdjęcia łapałam się za głowę 'o rany, jak ja w tym wyglądam’. Miałam cała szafę pełną ubrań, z których 3/4 nie nosiłam w ogóle lub prawie wcale. Aż spotkałam Perfect Mood Board.

Zaczęłam delikatnie, od analizy kolorystycznej. Przewróciło mi to nieco życie do góry nogami. Okazało się, że większość kolorów które kocham nosić, sprawia że moja cera wygląda na chorą, albo twarz kompletnie znika w ich obecności. Gdy Ania przykładała chustę za chustą, widziałam to bardzo wyraźnie. Trudno się było rozstać z tymi kolorami (zwłaszcza z kolorem włosów), ale postanowiłam Ani zaufać i poszłam w zmianę na 100%. Efekt był taki, że ze wszystkich stron zaczęły spływać komplementy, jak mi świetnie w tych włosach, jak super wyglądam. Dziś, choć mam wciąż parę rzeczy w starych kolorach w szafie, nawet nie mam ochoty ich zakładać.

Potem poszłam na całość, pełna analiza stylu! To zabawne, ale była to dla mnie pewnego rodzaju psychoanaliza. Musiałam przemyśleć każdy aspekt tego jak lubię się w ciuchach czuć, jakie efekty chcę, by mi dawały, jaki obraz mnie mają budować… Nigdy nie podchodziłam do tematu ubioru w ten sposób, zakładałam po prostu to, co mi się akurat podobało. Po takich zakupach okazywało się, że nic do niczego nie pasuje albo ciuchy wisiały trzy lata nigdy nie założone, bo choć wizualnie mi się podobały, to się w nich źle czułam i zawsze przegrywały z innymi egzemplarzami.

Po analizie z Anią już wiem, czego chce. Moja szafa jest coraz spójniejsza, dobieranie kompletów stało się proste, a wszystko co wisi i nie jest noszone, szybko z szafy wylatuje, by dać miejsca rzeczom, na których widok uśmiecham się szeroko. Teraz mogę śmiało powiedzieć: to jest mój i tylko mój styl.

Jeśli też czujesz, że potrzebujesz sobie to wszystko uporządkować, że chcesz jeszcze bardziej być sobą, czy choćby jesteś po prostu ciekawa jak to wygląda, to nie ma lepszej osoby niż Ania do poznania tajników stylu. Z całego serca polecam!”

Agata, menedżer, Polska