Strategia Stylu

Indywidualny 10-tygodniowy Program Budowy Stylu

Osobisty styl jest autentyczny tylko wtedy, gdy wypływa z tego, kim jesteś, to znaczy łączy daną ci przez naturę kanwę (twoje ciało – jego kształty i barwy), twoje indywidualne preferencje i twój tryb życia. Zbudowanie spójnego, konsekwentnego i unikatowego stylu wymaga podejścia strategicznego – całościowego, długofalowego i ukierunkowanego na osiągnięcie konkretnych rezultatów.

Oparty na sprawdzonej metodologii budowania efektywnych strategii biznesowych, mój 10-tygodniowy program Strategia Stylu przeprowadzi cię przez proces definiowania swojego własnego stylu w kilku krokach:

  • na początek zidentyfikujemy twoje cele związane ze stylem
  • potem zrozumiemy czynniki wewnętrzne, czyli kanwę, jaką dała ci natura, w postaci kolorystyki i sylwetki
  • w dalszej kolejności określimy czynniki zewnętrzne kształtujące twój styl (tryb życia, indywidualne preferencje, inspiracje i marzenia)
  • następnie wybierzemy kluczowe elementy swojego stylu
  • połączymy je w całość tworząc definicję twojego stylu
  • na koniec ułożymy plan wdrożenia strategii w życie
  • (opcjonalnie) jeśli prowadzisz firmę, omówimy wpływ twojego osobistego stylu na markę.

Aby omówić szczegółową agendę programu i przekonać się czy jest on dla ciebie odpowiedni, zarezerwuj w moim kalendarzu termin na rozmowę (Messenger lub Zoom).

Opinie

Co o tym kursie mówią moje klientki: 

“Dążyłam do lepszego poznania siebie, by być bardziej autentyczną we wszystkim, co robię. Pomimo mojego wykształcenia związanego z projektowaniem mody, zmagałam się z brakiem pewności siebie, by prezentować się tak, jak bym naprawdę chciała. Przed zrobieniem zdjęć profilowych dla mojej firmy zaczęłam pracować z Anną, która znacząco przyczyniła się do mojego bardziej autentycznego (i zabawnego) wizerunku. Jeśli masz kłopot ze zrozumieniem swojego własnego stylu, proszę, podejmij współpracę z Anną, a ujrzysz siebie w całkowicie nowym świetle.” Megan, przedsiębiorca, USA